Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZU

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, bardzo delikatna i wrażliwa. Jej grubość wynosi około 0,5 mm, podczas gdy w innych miejscach jest kilkakrotnie grubsza. Najbardziej odzwierciedla nasze zmęczenie, niewyspanie czy stres i z tych powodów wymaga szczególnej pielęgnacji. Wokół oczu mamy słabsze krążenie krwi, limfy, skóra jest słabo nawilżona i podatna na alergie. Dodatkowo zmęczenie oczu wynikające z ciągłego ruchu powiek jest przyczyną powstawania zmarszczek mimicznych, tzw. kurzych łapek.
W trosce o delikatną skórę okolic oczu VIVA-DERM proponuje następujące zabiegi:

Pelleve – całkowicie bezpieczny i bezbolesny zabieg Pelleve wygładza, napina skórę, redukuje delikatne i średnie zmarszczki bez użycia skalpela. Po zabiegu skóra jest gładsza, bardziej napięta, wygląda młodziej. Rezultaty są uzależnione od ogólnej kondycji skóry oraz pielęgnacji po zabiegu.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA: TMT System, zabiegi odmładzające (anti-aging) stymulujące, ujędrniające, zapobiegające powstawaniu zmarszczek wokół oczu, przywracające skórze gładkość, blask i świeżość.
Zabieg ten wygładza, wybiela i drenuje skórę wokół oczu, szczególnie polecany na dolne partie skóry pod oczami. Likwiduje drobne linie i zmarszczki, działa rozjaśniająco na cienie pod oczami i obrzęki. Przywraca napięcie i blask zmęczonej i wrażliwej skórze oraz stymuluje procesy naprawcze.

ENDERMOLOGIE – masaż mechaniczny z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Zwalcza efekty starzenia, pobudza układ limfatyczny, poprawia napięcie i wygląd skóry a dzięki temu samopoczucie fizyczne i psychiczne. Dodatkowo zabieg daje uczucie komfortu, pomaga zwalczać stres i relaksuje. Wskazany u osób z „zasinieniem” pod oczami i obrzękami dolnej powieki oka. Zaleca się wykonanie, w zależności od potrzeb, dwóch zabiegów tygodniowo w serii 10 zabiegów, oraz zabieg podtrzymujący, raz w miesiącu.
ENDERMOLIFT – to propozycja innowacyjnych zabiegów endermologii twarzy, przeznaczonych do skutecznej pielęgnacji twarzy i okolic oczu. Ich zadaniem jest rozświetlenie, wygładzenie, ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Działają na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości. Redukują kurze łapki oraz opuchliznę i podkrążone oczy. Są to przyjemne, relaksujące zabiegi.

ENERPEEL EL – peeling żelowy stanowiący mieszaninę kwasu trójchlorooctowego oraz kwasu mlekowego. Skutecznie i delikatnie redukuje zmarszczki wokół oczu i ust, rozświetla skórę pod oczami. Daje bezpieczny efekt wygładzenia tych bardzo delikatnych obszarów skóry.

KARBOKSYTERAPIA – polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Co ważne, ilość wprowadzanego CO2 oraz impedancja skóry są ściśle kontrolowane przez medyczne urządzenie C.D.T. Evolution zaakceptowane przez Ministerstwo Zdrowia oraz posiadające certyfikat Komisji Europejskiej.
Wskazania: leczenie cieni, obrzęków pod oczami. Ujędrnienie, poprawa sprężystości skóry oraz redukcja zmarszczek – stymulacja produkcji kolagenu oraz poprawa ukrwienia skóry działa zbawiennie w walce z niechcianymi zmarszczkami.

MAXIMUS – skuteczny sposób na zmniejszenie zmarszczek wokół oczu. Do zabiegów na twarzy  przeznaczona jest specjalna, mniejsza głowica emitująca fale radiowe, które podgrzewają skórę właściwą. Powoduje to skrócenie włókien kolagenowych. Już po pierwszym zabiegu widoczne jest natychmiastowe, widoczne spłycenie zmarszczek wokół oczu. Głowica pozwala również na modelowanie owalu twarzy i linii pod policzkami. Już po pierwszym zabiegu widać, że policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta.

LIFTERA – Innowacyjna technologia HIFU. To nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący okolice twarzy, szyi. Jest to również pierwszy zabieg, wykorzystujący oryginalną Technologię Dyfuzji Termicznej (TDT™), czyli technologię przeciwstarzeniową, która przyspiesza przebudowę kolagenu, poprzez silne podgrzewanie włókien kolagenowych na określonej głębokości. Wykorzystuje skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (HIFU) z szybkością 10 Hz, które nie uszkadzają warstwy powierzchniowej skóry. Daje świetne efekty przy zasinionej, podpuchniętej skórze pod oczami. Ujędrnia, wygładza i nawilża skórę. Niweluje zmarszczki mimiczne.

Zapraszamy do VIVA DERM na wizytę konsultacyjną. Lekarz specjalista dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb Państwa skóry wokół oczu, tak by uzyskać jak najlepsze efekty.