ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZU

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, najdelikatniejsza i bardzo wrażliwa. Jej grubość wynosi około 0,5 mm, podczas gdy w innych miejscach jest kilkakrotnie grubsza. Najlepiej odzwierciedla nasze zmęczenie, niewyspanie czy stres i choćby dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji. Skóra wokół oczu ma słabsze krążenie krwi, limfy, jest słabo nawilżona i podatna na alergie. Dodatkowo zmęczenie oczu wynikające z ciągłego ruchu powiek są przyczyną powstawania zmarszczek mimicznych, tzw. kurzych łapek. W trosce o delikatną skórę okolic oczu i w zależności od pożądanych efektów Centrum VIVA-DERM proponuje następujące zabiegi:

  • Pelleve – całkowicie bezpieczny i bezbolesny zabieg Pelleve wygładza, napina skórę, redukuje delikatne i średnie zmarszczki twarzy i szyi bez użycia skalpela. Przeznaczony dla każdego typu skóry. Po zabiegu skóra jest gładsza, bardziej napięta, o młodszym wyglądzie. Rezultaty uzależnione indywidualnie od ogólnej kondycji skóry oraz jej pielęgnacji po zabiegu.

  • Mezoterapia bezigłowa: TMT System, Meso Sense – zabiegi odmładzające (anti-aging) stymulujące, ujędrniające, zapobiegające powstawaniu zmarszczek wokół oczu, przywracające skórze gładkość, blask i świeżość.

  • Zabieg wygładzający, wybielający i drenujący wokół oczu, szczególnie polecany na dolne partie pod oczami. Likwiduje drobne linie i zmarszczki, działa rozjaśniająco na cienie pod oczami i obrzęki. Przywraca napięcie i blask zmęczonej i wrażliwej skórze oraz stymuluje procesy naprawcze.

  • Endermologie – masaż mechaniczny z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem, zwalczający efekty starzenia, pobudzający układ limfatyczny, poprawiający napięcie i wygląd skóry oraz samopoczucie (fizyczne i psychiczne). Dodatkowo zabieg daje uczucie komfortu, pomaga zwalczać stres i relaksuje. Wskazany u osób z „zasinieniem” pod oczami i obrzękami dolnej powieki oka. Zaleca się wykonanie, w zależności od potrzeb, dwóch zabiegów tygodniowo w serii 10 zabiegów oraz zabieg podtrzymujący wykonany raz w miesiącu.

  • ENERPEEL EL – peeling żelowy stanowiący mieszaninę kwasu trójchlorooctowego oraz kwasu mlekowego. Skutecznie i delikatnie redukuje zmarszczki wokół oczu i ust, rozświetla skórę pod oczami, daje bezpieczny efekt wygładzenia bardzo delikatnych obszarów skóry.

  • KARBOKSYTERAPIA – karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Co ważne, ilość wprowadzanego CO2 oraz impedancja skóry są ściśle kontrolowane przez medyczne urządzenie C.D.T. Evolution zaakceptowane przez Ministerstwo Zdrowia oraz posiadające certyfikat Komisji Europejskiej.
    Wskazania: leczenie cieni, obrzęków pod oczami. Ujędrnienie, poprawa sprężystości skóry oraz redukcja zmarszczek – stymulacja produkcji kolagenu oraz poprawa ukrwienia skóry działa zbawiennie w walce z niechcianymi zmarszczkami.

  • ENDERMOLIFT – to propozycja innowacyjnych zabiegów przeznaczonych do skutecznej pielęgnacji twarzy i okolic oczu. Ich zadaniem jest ROZŚWIETLENIE, WYGŁADZENIE, UJĘDRNIENIE I ZAGĘSZCZENIE skóry. Działają na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości. Redukują kurze łapki oraz opuchliznę i podkrążone oczy. Przyjemny i relaksujący zabieg.

  • MAXIMUS – skuteczny sposób na zmniejszenie  bruzd wargowo-nosowych, zmarszczek wokół oczu i ust, modelowanie owalu twarzy. Do zabiegów na twarzy  przeznaczona jest specjalna, mniejsza głowica emitująca fale radiowe, które podgrzewają skórę właściwą. Powoduje to skrócenie włókien kolagenowych. Już po pierwszym zabiegu widoczne jest natychmiastowe, widoczne spłycenie zmarszczek wokół oczu i ust oraz wyraźna redukcja bruzd wargowo-nosowych. Głowica pozwala też na modelowanie owalu twarzy i linii pod policzkami. Już po pierwszym zabiegu widać, że policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta.