Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK I MODELOWANIE TWARZY Warszawa

Wraz z wiekiem nasza skóra traci elastyczność, pojawiają się na niej zmarszczki, które z czasem pogłębiają się, nadając naszej twarzy smutny i zmęczony wyraz. Nadmierna aktywność mięśni twarzy jest przyczyną powstania zmarszczek mimicznych, które bywają widoczne nawet już u bardzo młodych osób.

Jednym z niezawodnych sposobów wygładzenia jest wypełnianie zmarszczek z zastosowaniem wypełniacza z biopolimerem. Biopolimer naturalnie występujący w skórze jest substancją, której zadaniem jest utrzymanie wody w tkankach. Niestety wraz z wiekiem zmniejsza się jego ilość, a także ilość tkanki podskórnej, która tworzy prawidłowe krągłości i uwypuklenia na twarzy. Preparat z biopolimerem idealnie wypełnia zmarszczki dookoła ust i na policzkach fałdy nosowo-wargowe, koryguje opadające kąciki ust oraz modeluje kości policzkowe. Zabieg wypełniania zmarszczek polega na wstrzyknięciu preparatu w niewielkiej dawce, w precyzyjnie wybrane miejsca na twarzy lub szyi. Na okolice poddawane zabiegowi nakłada się krem znieczulający. Rezultaty wypełniania widoczne są natychmiast. Utrzymują się od 9 do 12 miesięcy. Dzięki temu zabiegowi nasza skóra odzyskuje sprężystość, znikają niedoskonałości i zmarszczki. Twarz odzyskuje młody i pełen blasku wygląd.

Efekty wypełniania zmarszczek widoczne są praktycznie od razu po zabiegu, efekt końcowy, około siódmego dnia. Utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK – WSKAZANIA:

• przywrócenie skórze świeżego i młodego wyglądu
• zmarszczki mimiczne i głębokie
• objawy starzenia się skóry, takie jak wiotkość, ubytki tkanki podskórnej i związane z tym zagłębienia
• ujędrnienie owalu twarzy
• korekta rysów twarzy (powiększenie kości policzkowych, wypełnienie zagłębień w okolicach skroni, modelowanie podbródka,)
• korekta ust

Powiększanie i modelowanie konturu ust

Pełne i jędrne usta nadają charakter i młodzieńczy wygląd całej twarzy. Z wiekiem wargi stają się cieńsze, ich skóra traci jędrność i elastyczność. Pojawiają się zmarszczki wokół ust, a ich kąciki coraz bardziej opadają ku dołowi, nadając naszej twarzy smutny i zmęczony wyraz. Kontur ust staje się coraz mniej wyraźny, zaczyna zanikać czerwień wargowa. Skuteczną terapią jest podanie preparatu z biopolimerem, który doda objętości wargom, skoryguje ich kontur i podniesie opadające kąciki. To naturalna substancja, odpowiedzialna za utrzymanie właściwego poziomu wilgotności komórek skóry. W odpowiednim stężeniu zapewnia naturalny, długotrwały efekt.
Zabieg trwa ok. 30 minut, wymaga znieczulenia (kremem znieczulającym lub zastrzykiem z lidokainą), ze względu na wysoką wrażliwość tej okolicy twarzy. Jednakże niemal natychmiastowy efekt ,utrzymujący się nawet do 12 miesięcy, rekompensuje niedogodności związane z zabiegiem.

Modelowanie konturu twarzy i szyi

Wolumetryczne odmładzanie twarzy polega na przywracaniu utraconej objętości i poprawianiu konturów twarzy oraz szyi. Pozwala odzyskać naturalną objętość tych okolic, w których wraz z wiekiem, następuje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Utrata objętości dotyczy przede wszystkim obszaru śródtwarzowego (okolicy kości policzkowych, policzków, fałd nosowo-wargowych oraz kącików ust). W następnej kolejności żuchwy i podbródka oraz najrzadziej szyi i skroni. Do wypełnień wykorzystywany jest żel z naturalnie występującym w skórze biopolimerem o jednorodnej konsystencji, całkowicie neutralny, tzn. w pełni bezpieczny.

Zabieg wypełniania zmarszczek gwarantuje natychmiastowy efekt, który utrzymuje się nawet do 2 lat. Po zabiegu pacjent może powrócic do codziennych zajęć. Zdarza się, że pojawiają się niewielkie siniaki, które można zamaskować makijażem. Zabieg nie ma ograniczeń wiekowych.

WSKAZANIA:

• powiększenie kości policzkowych
• wypełnienie zagłębień w okolicach skroni
• modelowanie podbródka

Okolice oka

W VIVA DERM do wygładzania i wypełniania zmarszczek w okolicach oczu używamy sprawdzonych preparatów opracowanych specjalnie do wykonywania zabiegów w tej najdelikatniejszej strefie naszej twarzy. Tu nasza skóra jest najcieńsza.

Najczęściej stosujemy preparat delikatnie usieciowany, w formie płynnego żelu o niskich właściwościach higroskopijnych, który nie pęcznieje po wstrzyknięciu. Przy wypełnianiu tzw. doliny łez, układa się w jednorodną formę płaszcza i przykrywa ciemny obszar pod oczami. Wyeliminowane jest ryzyko grudek i nierówności. Forma preparatu niweluje nacisk na tkanki limfatyczne, co za tym idzie, również ewentualne obrzęki. Zapewnia długotrwałą korekcję przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. Preparat jest wzbogacony aminokwasami, minerałami i witaminami, tak aby dodatkowo odżywić skórę. Zawiera także lidokainę, czyli składnik znieczulający, po to by zabieg był jak najbardziej komfortowy.

WSKAZANIA:

• cienie pod oczami
• dolina łez
• fałd powiekowo-policzkowy
• „worki pod oczami”

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK – PRZECIWWSKAZANIA:

• ciąża, karmienie piersią
• choroby o podłożu autoimmunologicznym
• skłonność do powstawania blizn przerostowych
• stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
• nadwrażliwość na kwas hialuronowy
• choroby nowotworowe

Zapraszamy do VIVA DERM, gdzie nasi lekarze wybiorą najlepszą metodę wypełnienia zmarszczek i modelowania twarzy, preparatem odpowiadającym Twoim indywidualnym potrzebom.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK I MODELOWANIE TWARZY - informacje o zabiegu

Cena: od 1500 zł
Czas zabiegu: 30 minut
Znieczulenie: maść znieczulająca
Reakcja skóry: zaczerwienienie
Rekonwalescencja: nie wymaga
Sugerowana liczba zabiegów: w zalezności od potrzeb

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK I MODELOWANIE TWARZY - lekarze wykonujący zabieg

dermatolog, kosmetolog

Specjalista dermatolog, wenerolog

Lekarz stomatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

specjalista dermatolog, wenerolog

lek. med. internista i medycyny estetycznej

specjalista dermatolog

Lekarz praktykujący Medycynę Estetyczną i Anti-Aging

Zapytaj o WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK I MODELOWANIE TWARZY