MODELOWANIE I WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK WARSZAWA

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowymZapraszamy do Centrum VIVA-DERM, gdzie lekarze indywidualnie dobiorą zabiegi najbardziej odpowiednie dla Ciebie, dzięki czemu Twoja skóra stanie się piękna i gładka. Rozwój dermatologii estetycznej sprawił, że dziś zwycięska walka z procesem starzenia się skóry odbywa się bez użycia skalpela. VIVA-DERM oferuje swoim pacjentom szeroką gamę najbardziej nowoczesnych technik dermatologicznych i wygładzanie zmarszczek z użyciem najnowszych preparatów.

DLA KOGO modelowanie i wypełnianie zmarszczek?

 • dla osób chcących przywrócić skórze świeży i młody wygląd
 • dla osób chcących usunąć zmarszczki mimiczne oraz bardziej zaawansowane zmarszczki
 • dla osób chcących usunąć objawy starzenia się skóry, takie jak: wiotkość, ubytki tkanki podskórnej i związane z tym zagłębienia
 • dla osób chcących poprawić owal twarzy bez użycia skalpela
 • dla osób chcących poprawić wygląd twarzy (powiększenie kości policzkowych, wypełnienie zagłębień w okolicach skroni, modelowanie podbródka, zmiana obrysu ust)
 • dla osób chcących nadać ustom jędrny i pełny wygląd


WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK - DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZABIEGI VIVA-DERM?

 • zabiegi VIVA-DERM są wykonywane przez profesjonalny zespół lekarzy dermatologów
 • lekarze VIVA-DERM dobierają zabiegi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów, dzięki czemu ich efekt jest lepszy
 • zabiegi są bezpieczne, a rezultaty są widoczne niemal od zaraz
 • zabiegi oferowane przez VIVA-DERM nie wymagają ingerencji chirurgicznej, są wykonywane bez użycia skalpela
 • zabiegi nie wymagają znieczulenia ogólnego

Wypełnianie zmarszczek

Z czasem nasza skóra traci elastyczność, pojawiają się zmarszczki, które z wiekiem pogłębiają się, nadając naszej twarzy smutny i zmęczony wyraz. Nadmierna aktywność mięśni twarzy jest przyczyną powstania zmarszczek mimicznych, które widoczne są już u bardzo młodych osób.
Zabieg wypełnianie zmarszczek polega na wstrzyknięciu preparatu w małej dawce w precyzyjnie wybrane miejsca na twarzy lub szyi. Efekty wypełnianie zmarszczek zauważalne są już po dwóch lub trzech dniach, efekt końcowy widoczny już siódmego dnia i utrzymuje się od 6 do 8 miesięcy. Jest on bezpieczny i bezbolesny – nie wymaga znieczulenia.

Równie niezawodnym sposobem wygładzenia zmarszczek jest zastosowanie wypełniaczy z biopolimerem. Biopolimer naturalnie występujący w skórze jest substancją, której zadaniem jest utrzymanie wody w tkankach. Niestety wraz z wiekiem zmniejsza się ilość tego biopolimeru, a także ilość tkanki podskórnej, która powoduje prawidłowe krągłości i uwypuklenia na twarzy. Preparat idealnie wypełnia fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki dookoła ust i na policzkach, koryguje opadające kąciki ust oraz modeluje kości policzkowe. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a rezultaty wypełnianie widoczne są natychmiast i utrzymują się od 9 do 12 miesięcy. Dzięki zabiegowi nasza skóra odzyskuje sprężystość, znikają niedoskonałości skóry i zmarszczki, a twarz odzyskuje młody i pełen blasku wygląd. Lekarze VIVA-DERM doradzą i wybiorą wypełnianie zmarszczek preparatem odpowiadający indywidualnym potrzebom Twojej skóry.


Wypełnianie zmarszczek - Powiększanie i modelowanie konturu ust

Pełne i jędrne usta nadają charakter i młodzieńczy wygląd całej twarzy. Jednak z wiekiem wargi stają się cieńsze, skóra traci swoją jędrność i elastyczność. Pojawiają się zmarszczki wokół ust, a kąciki ust coraz bardziej opadają ku dołowi, nadając naszej twarzy smutny i zmęczony wyraz. Na szczęście możemy temu skutecznie przeciwdziałać. Skuteczną terapią dla naszych ust jest naturalnie występujący w skórze biopolimer, który doda objętości naszym wargom, poprawi i skoryguje kontur ust i podniesie opadające kąciki. Ta naturalna substancja, odpowiedzialna za utrzymanie właściwego poziomu wilgotności komórek skóry, w odpowiednim stężeniu zapewnia naturalny i długotrwały efekt i spektakularną zmianę naszego wyglądu. Sam zabieg trwa ok. 30 minut, wymaga jednak znieczulenia ze względu na wysoką wrażliwość tej okolicy twarzy. Jednakże niemal natychmiastowy efekt utrzymujący się nawet do 12 miesięcy rekompensuje całkowicie niedogodności związane z zabiegiem.


Wypełnianie zmarszczek - Modelowanie konturu twarzy i szyi

Wolumetryczne odmładzanie twarzy polega na przywracaniu utraconej objętości i poprawianiu konturów twarzy oraz szyi. Pozwala odzyskać naturalną objętość w tych okolicach, w których następuje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Utrata objętości dotyczy przede wszystkim obszaru śródtwarzowego (okolicy kości policzkowych, policzków, fałd nosowo-wargowych oraz kącików ust), w następnej kolejności: żuchwy i podbródka oraz najrzadziej szyi i skroni. Najmniej są narażone te okolice, w których tłuszcz prawie nie występuje – wokół oczu i ust. Do wypełnień wykorzystywany jest żel z naturalnie występującym w skórze biopolimerem o jednorodnej konsystencji, całkowicie neutralny, tzn. w pełni bezpieczny.

Preparat jest wstrzykiwany za pomocą igły. Zastrzyki są głębokie i skierowane ku tkance podskórnej, a w niektórych obszarach (żuchwa lub podbródek) muszą sięgać okolicy kości. W trakcie zabiegu występuje uczucie „rozpierania” w warstwie podskórnej, dlatego przed jego rozpoczęciem lekarz decyduje, czy zastosować znieczulenie miejscowe. Produkt jest łatwy do wstrzykiwania i ma jednorodną konsystencję. Aby dokładnie go rozprowadzić, dermatolodzy VIVA-DERM dodatkowo wykonują masaż.

Zabieg wypełnianie zmarszczek gwarantuje natychmiastowy efekt, który utrzymuje się nawet do 2 lat. Po zabiegu pacjent może powrócic do codziennych zajęć. Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie siniaki, ale da się je świetnie zamaskować makijażem korekcyjnym.

Zabieg można wykonywać u pacjentów z następującymi wskazaniami: powiększenie kości policzkowych, wypełnienie zagłębień w okolicach skroni, modelowanie podbródka, zmiana obrysu ust. Do wykonania zabiegu nie ma ograniczeń wiekowych.


Wypełnianie zmarszczek - Teosyal Redensity II – preparat do stosowania w okolicach oczu

Redensity II jest nowym, unikalnym preparatem do wygładzania zmarszczek, specjalnie opracowanym do wykonywania zabiegów w delikatnej strefie wokół oczu. Teosyal Redensity II wprowadza się śródskórnie i wypełnia on zapadnięcia pod oczami niczym higroskopijna poduszka. Wyjątkowość produktu polega na tym, że płynny żel o niskich właściwościach higroskopijnych nie pęcznieje po wstrzyknięciu i układa się w jednorodną formę płaszcza, przykrywającego ciemny obszar pod oczami. Nie ma więc ryzyka grudek i nierówności. W dodatku dzięki konsystencji żelu Teosyal Redensity II prawie w ogóle nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne, dzięki czemu nie ma ryzyka obrzęku. Zapewnia długotrwałą korekcję przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi.

Redensity II to rewolucyjny produkt 3 w 1. Zawiera on:

 • optymalnie dobrane stężenie preparatu do wygładzania zmarszczek delikatne usieciowanego,
 • kompleks odnawiający skórę (8 aminokwasów: glicyna, lizyna, treonina, prolina, izoleucyna, leucyna, walina, arginina, 3 przeciwutleniacze: glutation, N-acetylo-L-cysteina, kwas liponowy, 2 minerały: cynk, miedź, 1 witamina: B6)
 • lidokainę

Wypełnianie zmarszczek - Wskazania do zabiegu:

 • cienie pod oczami
 • dolina łez
 • fałd powiekowo-policzkowy
 • „worki pod oczami”