Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

ULTRAFORMER III Warszawa

Urządzenie ULTRAFORMER III służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała. Wykorzystuje technologię ultradźwięków  HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji  i wytworzenia nowego kolagenu. Ultradźwięki znalazły szerokie zastosowanie w medycynie dzięki swoim właściwościom diagnostycznym oraz terapeutycznym. Zapraszamy Państwa na ULTRAFORMER III Warszawa,VIVA DERM.

Zabieg polega na przyłożeniu do skóry pacjenta specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie (1,5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm; 6,0 mm; 9,0 mm).

Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć.  Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia, jednak w zależności od wrażliwości skóry może być zastosowane znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok.

EFEKTY
Jeden zabieg wystarcza, aby osiągnąć zadowalające i długotrwałe rezultaty. Stopniowa poprawa jędrności skóry następuje po upływie ok. 2 miesięcy i utrzymuje się minimum 2 lata.

PRZECIWSKAZANIA:
•  ciąża
•  choroba nowotworowa
•  stan zapalny/zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu
•  opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu

Serdecznie zapraszamy na Ultraformer III Warszawa, VIVA DERM ul. Puławska 403.

ULTRAFORMER III - informacje o zabiegu

Cena: od 800-6000 zł w zależności od zużytych impulsów
Czas zabiegu: 40 minut
Znieczulenie: maść, środki przecwbólowe
Reakcja skóry: lekkie zaczerwienienie w dniu zabiegu, tkliwość
Rekonwalescencja: nie wymaga
Sugerowana liczba zabiegów: 1 raz w roku

ULTRAFORMER III - lekarze wykonujący zabieg

dermatolog, kosmetolog

Specjalista dermatolog, wenerolog

specjalista dermatolog, wenerolog

lek. med. internista i medycyny estetycznej

specjalista dermatolog

Lekarz praktykujący Medycynę Estetyczną i Anti-Aging

Lekarz praktykujący Medycynę Estetyczną i Anti-Aging

ULTRAFORMER III - Zapytaj o zabieg