ULTRAFORMER III

ultraformer 02Urządzenie służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała, które wykorzystuje technologię ultradźwięków  HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji  i wytworzenia nowego kolagenu. Ultradźwięki znalazły szerokie zastosowanie w medycynie dzięki swoim właściwościom diagnostycznym oraz terapeutycznym

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Polega na przyłożeniu do skóry pacjenta specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie (1,5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm; 6,0 mm; 9,0 mm).

ultraformer 03

Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia, jednak w zależności od wrażliwości skóry może być zastosowane znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok. Serdecznie zapraszamy Ultraformer III Warszawa Viva-Derm ul. Puławska 403.

 ultraformer 04

 ultraformer 05

OBSZARY PODDANE ZABIEGOM

TWARZ

ultraformer 06

CIAŁO

 ultraformer 07

ultraformer 08

ultraformer 09

EFEKTY

Jeden zabieg wystarcza, aby osiągnąć zadowalające i długotrwałe rezultaty. Stopniowa poprawa jędrności skóry następuje po upływie ok. 2 miesięcy i utrzymuje się minimum 2 lata. Zapraszamy Ultraformer III Warszawa Viva-Derm ul. Puławska 403.


PRZECIWSKAZANIA:

  •  ciąża
  •  nowotwór
  •  stan zapalny/zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu
  •  opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu


ZDJĘCIA PRZED I PO ZABIEGU

ultraformer 10

ultraformer 11