Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

 

Terapia Włosa

Piękne, gęste i zdrowe włosy stanowią niezaprzeczalny atut urody – zarówno kobiecej, jak i męskiej. Niestety, niekiedy stan zdrowia czy też względy genetyczne przyczyniają się do znacznego osłabienia ich kondycji, skutkującej nadmiernym wypadaniem. W celu eliminacji powyższego problemu warto sięgnąć po skuteczne zabiegi pielęgnacyjne. W Viva Derm oferujemy takie kuracje dla włosów, jak m.in.:

Preparat Dr Cyj Hair Filler – to zabieg polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom borykającym się z problemem łysienia i przerzedzenia włosów, łysieniem androgenowym, włosami cienkimi, jak również w celu przygotowania skóry do przeszczepu włosów czy też poprawienia wzrostu włosów po przeszczepie. Preparat Dr Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów, które odżywiają mieszki włosowe i stymulują krążenie krwi w skórze głowy.

Mezoterapia skóry głowy – zabieg, którego celem jest zapobieżenie i redukcja objawów wypadania włosów i łysienia, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Rewitalizuje cebulki włosowe i stymuluje krążenie w skórze głowy, tym samym wspomagając proces odrastania włosów. Mezoterapia skóry głowy skutecznie przeciwdziała problemom skórnym opisywanej partii ciała, nawilża ją, odżywia, a także zwiększa gęstość i grubość włosów.