Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

TECHNIKI ŁĄCZONE

Zapraszamy do skorzystania z różnorodnych technik łączonych oferowanych przez VIVA-DERM. Zastosowanie technik łączonych pozwala na osiągnięcie efektów terapeutycznych, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać, stosując tylko jedną z nich do rewitalizacji skóry. Właściwe dobranie technik wpływa na pogrubienie warstwy podstawnej naskórka, reguluje keratynizację oraz pobudza fibroblasty i wpływa na wzrost nawilżenia. Wszystko to sprawia, iż nasza skóra promienieje blaskiem, jest wyraźnie odmłodzona i zrelaksowana. Zabiegi polecane przez lekarzy VIVA-DERM to połączenie techniki mezoterapii z innymi technikami stosowanymi w dermatologii estetycznej, np. peelingiem, ultradźwiękami, mikrodermabrazją.

WSKAZANIA:
• dla osób, które w możliwie najkrótszym czasie chcą uzyskać maksymalne efekty terapeutyczne

ZABIEGI Z UŻYCIEM TECHNIK ŁĄCZONYCH:
mikrodermabrazja + mezoterapia
To połączenie stosuje się głównie na skórę twarzy łojotokowej, z poszerzonymi porami, bliznami pozapalnymi oraz na skórę dekoltu i rąk. Częstotliwość zabiegów: od 1 do 4 raz na 2–4 tygodnie.

peeling kawitacyjny + mezoterapia
Stosowane u pacjentów ze skórą twarzy nadreaktywną, z obecnością teleangiektazji czy przebarwień. Częstotliwość zabiegów: 4 razy co 2 tygodnie w celu oczyszczenia oraz raz na 2–3 miesiące w celu nawilżenia skóry.

peelingi medyczne + mezoterapia
To połączenie daje bardzo dobre efekty w rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk, a także w wypłycaniu zmarszczek, zwiększeniu nawilżenia i wzrostu elastyczności. Kuracja intensywna to 4 zabiegi wykonywane raz na dwa tygodnie.

mezoterapia + ultradźwięki
Ta technika łączona daje ardzo dobre efekty w regeneracji skór zniszczonych, zwiotczałych. Kuracja intensywna to 4 zabiegi co 2 tygodnie. Kuracja podtrzymująca to 1 zabieg na 2–3 miesiące.