Spersonalizowana terapia anti-aging

Nowość na polskim rynku – spersonalizowana terapia anti-aging.
Starzenie to proces dotyczący całego ciała. Skuteczne niwelowanie efektów zewnętrznych procesów starzenia zależy od stanu całego organizmu. Stąd najnowsze trendy podkreślają potrzebę holistycznego podejścia do terapii anti-aging, uwzględniającej stan hormonalny, metabolizm, gospodarkę węglowodanową czy wpływ czynników genetycznych i środowiskowych. To interakcje tych wszystkich elementów wpływają na nasz wygląd i stan skóry. Nie można osiągnąć pożądanego stanu skóry, nie dbając najpierw o zdrowie organizmu. Wraz z postępem medycyny i w świetle najnowszych rekomendacji naukowych, VIVA DERM zdecydował się na wprowadzenie innowacyjnej metody podejścia do terapii anti-aging, gdzie interwencja przeciwstarzeniowa dobierana jest indywidualnie do pacjenta. W naszej ofercie proponujemy wizyty anti-aging, skupiające się na odzyskaniu równowagi hormonalnej, ocenie parametrów biochemicznych wydolności narządów, stanu tarczycy i innych narządów endokrynnych, stanu metabolicznego, diety oraz aktywności fizycznej, które pozwolą na wprowadzenie spersonalizowanych rozwiązań “szytych na miarę” dla każdego pacjenta. Pozwala to osiągnąć jak najlepsze efekty przeciwstarzeniowe.
Podczas konsultacji anti-aging każdy pacjent zostanie poddany szczegółowemu badaniu oraz będzie miał możliwość wyboru jednego z przygotowanych pakietów, obejmujących m.in. badania hormonalne i biochemiczne, ocenę stężenia witamin we krwi, ocenę aktywności fizycznej i analizy dietetycznej, a także możliwość spersonalizowania suplementacji, diety i wysiłku fizycznego, w celu osiągnięcia pożądanych efektów. Dodatkowo posiadamy w naszej ofercie poszerzone pakiety w skład których m.in. badania genetyczne, dobór diety na podstawie systemu ciągłego monitorowania glikemii (CGM), ocenę zapotrzebowania kalorycznego czy ocenę wieku skóry na podstawie pomiaru końcowych produktów glikacji. Wszystkie te badania przyczynią się do jak najbardziej dobranego, holistycznego programu terapii przeciwstarzeniowej, pozwalając na jak najdłuższe zachowanie zdrowia i pożądanego, pięknego wyglądu.
W VIVA DERM za terapie anti-aging odpowiadać będzie dr Łukasz Szczerbiński. Z radością powitaliśmy go w Zespole VIVA DERM.