Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA

W obecnych czasach pielęgnacja skóry twarzy i ciała nie ogranicza się już tylko i wyłącznie do stosowania ogólnodostępnych, niespecjalistycznych kosmetyków. Krem do twarzy, maseczka czy ujędrniający balsam to jedynie wstęp do prawdziwej, zaawansowanej pielęgnacji. Poza stosowaniem kosmetyków warto sięgnąć po skuteczne zabiegi, które nie tylko usuną pojawiające się z wiekiem problemy ale także przyczynią się do dłuższego zachowania właściwej kondycji naszej skóry.

Popularnym zabiegiem, cieszącym się dużym zainteresowaniem naszych pacjentów, jest Mezoterapia skóry głowy. Zabieg – przeprowadzany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn – zapobiega i redukuje objawy wypadania włosów oraz łysienia. Ponadto wspomaga proces odrastania włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia w skórze głowy. Mezoterapia przeprowadzana w Viva Derm skutecznie przeciwdziała problemom skóry głowy, nawilża ją i odżywia, a także zwiększa gęstość i grubość włosów.

Nie mniejszym zainteresowaniem naszych pacjentów cieszą się także zabiegi dedykowane okolicom oczu, w tym m.in. Pelleve redukujący delikatne i średnie zmarszczki bez użycia skalpela, odmładzająca mezoterapia bezigłowa , która stymuluje, ujędrnia i zapobiega powstawaniu zmarszczek wokół oczu, Endermolift przeznaczony do skutecznej pielęgnacji twarzy i okolic oczu, zapewniający rozświetlenie, wygładzenie, ujędrnienie i zagęszczenie skóry, Liftera czyli zabieg liftingująco-modelujący okolice twarzy i szyi czy też Maximus gwarantujący widoczne spłycenie zmarszczek wokół oczu.