Konsultacje z zakresu dietetyki

Konsultacje dietetyczne dla Viva-Derm

Stan zdrowia zarówno psychicznego, jak i fizycznego uzależniony jest w dużej mierze od sposobu żywienia. Odpowiednio dobrane produkty, prawidłowo skomponowane posiłki, ich rozkład i liczba w ciągu dnia, a także dobry stopień nawodnienia – te wszystkie czynniki determinują nasze samopoczucie. Dbałość o należną masę ciała, kondycję skóry i przede wszystkim biochemię organizmu będzie możliwe dzięki połączeniu wszystkich aspektów dziedziny medycyny estetycznej, dietetyki i aktywności fizycznej. Oferujemy testy nietolerancji pokarmowej z indywidualnie dostosowanymi zaleceniami, dzięki którym poczujesz się zdrowo i pięknie! Zapraszamy!

Jak wygląda konsultacja?

Podczas półgodzinnej wizyty zostanie przeprowadzony wywiad żywieniowy, dzięki któremu Twój specjalista będzie mógł opracować dla Ciebie konkretne zalecenia. Możesz także przygotować zestaw pytań, na które udzieli odpowiedzi i pokieruje Cię.

Jak przygotować się do konsultacji?

Przez trzy dni poprzedzające wizytę zapisuj to, co spożywasz i takie menu przynieś na spotkanie. Jeśli dysponujesz wynikami badań krwi sprzed co najmniej trzech miesięcy, również zabierz je ze sobą.