Nowa siedziba Viva-Derm

Warszawski Gabinet Medycyny Estetycznej VIVA DERM prowadzony przez dr Barbarę Walkiewicz-Cyrańską zmieniła siedzibę, rozpoczynając tym samym nowy etap działalności medycznej i edukacyjnej.

Dotychczasowa oferta VIVA DERM z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej rozszerzona została o inne usługi medyczne, m.in. ginekologię, ginekologie plastyczną, chirurgię plastyczną, endokrynologię, chirurgię naczyniową i urologię. Placówka oferuje także zabiegi kliniczne.

Dzięki powyższym działaniom dr Cyrańska realizuje wizję holistycznej opieki nad pacjentami rozwijaną od lat w ramach działalności VIVA DERM, gdzie zaprasza do współpracy lekarzy o różnych specjalizacjach.

Dziś myślenie o jakości i długości życia konsoliduje lekarzy różnych specjalizacji stanowiących zespół Viva-Derm. To mistrzowie sztuki medycznej. Dermatolodzy, kosmetolodzy, a także endokrynolodzy, ginekolodzy i urolodzy dbają o to, by cały organizm pacjenta utrzymać jak najdłużej w młodości i sprawności. Celem VIVA DERM jest przywrócenie i zachowanie równowagi pomiędzy oczekiwaniami psychiki, a możliwościami naszego ciała. Specjaliści Viva-Derm nieustannie się dokształcają i poszerzają wiedzę, będąc jednocześnie na bieżąco z trendami i nowościami w medycynie. „Do naszej oferty wybieramy tylko te zabiegi, które są bezpieczne i skuteczne. Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie skomponować indywidualną, dającą możliwie najlepsze efekty, terapię slow age” – mówi dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska.

W całościowe i spójne podejście do pacjentów wpisuje się też inspiracja sztuką. W nowej siedzibie działa Galeria Viva-Derm, która zainicjowała swoją działalność wystawą Barbary Szubińskiej podczas dni otwartych, które odbyły się 14-16 stycznia br.

Otwarcie nowej siedziby uświetniły m.in. występy Agi Zarian oraz tenora Mirosława Niewiadomskiego. Partnerami dni otwartych byli: Sinclair Pharma, Croma Pharma, Mesoestetic, Aesthetic Concept, Medilage.

W nowej lokalizacji miejsce dla swoich szkoleń znalazła także Off Label – akademia edukacji medycznej dla lekarzy.

VIVA DERM istnieje od ponad 25 lat. Jej założycielką i właścicielką jest dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska, która stworzyła to miejsce z potrzeby piękna i przekonania, że medycyna jest sztuką. Dr Cyrańska bardzo świadomie wybrała studia medyczne i specjalizację z dermatologii. Całą swoją karierę lekarską poświęciła rozwojowi medycyny estetycznej w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Akademia Off Label stawia sobie za cel renesans w estetyce lekarskiej: całościowe i wszechstronne podejście do potrzeb pacjenta oraz dostarczanie wiedzy o najwyższej jakości i użyteczności.