Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

męski punkt widzenia

Viva Derm to stworzona z myślą o potrzebach wszystkich osób, bez względu na płeć czy też wiek. Doskonale wiemy, że męskie ciało – podobnie jak ciało kobiety – także wymaga zabiegów pielęgnacyjnych dedykowanych konkretnym obszarom skóry. Z tego względu w naszej ofercie znalazły się zabiegi takie, jak m.in.:

Endermologia twarzy – zabieg, którego celem jest skuteczna pielęgnacja twarzy, w tym uzyskanie efektu rozświetlenia, wygładzenia, ujędrnienia i zagęszczenie skóry. Niweluje główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości.

Laser frakcyjny – laser frakcyjny to typ urządzenia wykorzystującego technikę mikropunktową, która umożliwia precyzyjne tworzenie w skórze wielu, niewidocznych dla oka otworów, zmuszając ją tym samym do intensywnej regeneracji. Celem zabiegu jest pełna regeneracja skóry obejmująca zarówno usunięcie blizn, przebarwień czy rozstępów, jak i ujędrnienie, pogrubienie skóry, zamknięcie rozszerzonych porów, a nawet całkowita likwidacja zmarszczek.

Laserowe usuwanie owłosienia – zabieg przeprowadzany przy pomocy lasera diodowego Vectus. Urządzenie wyposażone zostało w aktywny system schładzania zwiększający komfort w trakcie zabiegu i zabezpieczający skórę przed powstaniem nadmiernego rumienia.