MAXIMUS

MAXIMUS – skuteczne modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawa napięcia i kondycji skóry.

Maximus to nowoczesne, kompleksowe i nieinwazyjne urządzenie przeznaczone do efektywnego modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i wyraźnej  poprawy kondycji skóry. 

Jest jedynym na rynku nowatorskim urządzeniem, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest  to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Efektem tego jest szybka, widoczna i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie sylwetki lub owalu twarzy.


I. W jaki sposób następuje redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i poprawa kondycji skóry?

Nowatorskie działanie Maximus TriLipo polega na działaniu jednocześnie na trzech poziomach: stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Umożliwia to wyjątkowo skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu i poprawia jędrność skóry.
Eliminacja tłuszczu jest niezwykle efektywna dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partiom poprzez ciśnienie, jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Jest to innowacyjny, opatentowany mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, dzięki czemu  optymalizuje dotlenienie i detoksykację tkanki.

Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długoterminowy efekt ujędrnienia skóry.

Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie około 6–8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.II. Skuteczny sposób na zmniejszenie bruzd wargowo-nosowych, zmarszczek wokół oczu i ust, modelowanie owalu twarzy  


Do zabiegów na twarzy przeznaczona jest specjalna, mniejsza głowica emitująca fale radiowe, które podgrzewają skórę właściwą. Powoduje to skrócenie włókien kolagenowych. Już po pierwszym zabiegu widoczne jest natychmiastowe spłycenie zmarszczek wokół oczu i ust oraz wyraźna redukcja bruzd wargowo-nosowych.
Głowica pozwala też na modelowanie owalu twarzy i linii pod policzkami. Już po pierwszym zabiegu widać, że policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta.

Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie około 4–6 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają od 30 do 45 minut, na twarzy od 20 do 30 minut.