MAKIJAŻ PERMANENTNY

Piękny wygląd o poranku, po wyjściu z basenu, przez całą dobę doskonale wpływa na samopoczucie i niewątpliwie uszczęśliwia coraz bardziej aktywne, nowoczesne kobiety. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą zabiegi trwałego makijażu. Precyzyjne dobranie kształtu i barwy uwydatni naturalne piękno i przyczyni się do lepszego samopoczucia. Centrum VIVA-DERM oferuje wachlarz zabiegów LONG TIME LINER – naturalnego podkreślania konturów bez ich codziennego malowania. Bardzo ważna jest tutaj specjalistyczna wiedza o doborze barwników, aby harmonizowały one z urodą i ją uwydatniały. Lekarze i kosmetolodzy VIVA-DERM mają taką wiedzę, kwalifikacje i z pewnością pomogą dokonać wyboru najodpowiedniejszej metody pokreślenia urody.

Dzięki tej najdelikatniejszej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące, bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry, są wprowadzane do naskórka. Efekty zabiegu utrzymują się 3 do 5 lat. Trwałość uzależniona jest od rodzaju skóry i regeneracji naskórka. W zależności od intensywności pigmentu następuje samoczynne stopniowe i równomierne rozjaśnianie kolorytu (20–30% rocznie). Nieznaczne podrażnienie, zaczerwienienie lub obrzęk skóry występujące po zabiegu zazwyczaj ustępuje w ciągu kilku godzin, co pozwala powrócić do codziennych aktywnoścjuż następnego dnia po zabiegu.

DLA KOGO?

 •     dla kobiet aktywnych – oszczędza czas wykonania codziennego makijażu
 •     dla osób potrzebujących zretuszować blizny, przebarwienia i tatuaże
 •     dla osób uprawiających sporty wodne
 •     dla osób, których praca związana jest z eksponowaniem twarzy
 •     dla kobiet w dojrzałym wieku, aby przywrócić wyrazistość rysom
 •     dla osób z wadą wzroku, które mają trudności z precyzyjnym wykonaniem makijażu
 •     dla osób po wypadku lub chorobach w celu zrekonstruowania rysunku brwi, rzęs czy ust
 •     dla osób cierpiących z powodu niedoskonałości urody w postaci nierównych konturów, asymetrii ust, brwi
 •     dla wszystkich, którzy chcą na długo skorygować niedoskonałości swojej urody czy rozpromienić twarz


Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest: infekcja, cukrzyca, łuszczyca, ciąża, przyjmowanie leków sterydowych.

EFEKTY:

 •     wyrównanie asymetrii twarzy, podkreślenie charakteru
 •     podkreślenie konturu ust lub wypełnienie w całości kolorem
 •     zagęszczenie i nadanie pożądanego kształtu brwiom
 •     podkreślenie wyrazistości oczu poprzez narysowanie cieniutkiej linii między rzęsami


Idealny kształt brwi – stanowi ramę dla oka, równoważy wygląd całej twarzy i podkreśla jej charakter. Łuk brwi wyraża nastrój, może dodawać uroku, ale może też szpecić. Najpierw dobiera się odpowiedni kolor zarysowania konturu brwi, następnie kształt łuku. Kolejnym krokiem jest już delikatne tworzenie włosków i wypełnianie ewentualnych braków. Certyfikowany kosmetolog gwarantuje precyzję, perfekcję i oddanie prawidłowego kształtu obszarów poddanych zabiegowi.

Pięknie podkreślone oczy – idealna, naturalnie wyglądająca kreska na górnej i dolnej linii rzęs sprawi, że oczy będą bardziej wyraziste, a rzęsy wydadzą się bardziej gęste. Trwały makijaż pozwoli zaoszczędzić czas na codzienne wykonanie makijażu, uniknąć smug i zachować piękny wygląd podczas aktywności sportowych czy zwykłych codziennych czynności.

Nienaganna barwa ust – perfekcyjny kształt, idealnie nałożony kolor uwydatni naturalne piękno warg w każdej sytuacji. Makijaż permanentny, nadając idealny obrys ust, pozwala skorygować ich kształt i zlikwidować asymetrię. Wypełnienie ust kolorem wyrównuje nierówności pigmentacyjne. Panie mogą wybierać kolor z pełnej palety barw od naturalnych po najmodniejsze odcienie. Kosmetolog VIVA-DERM pomoże wybrać najodpowiedniejszy odcień do danego typu urody, rysów twarzy i z pełną precyzją wykona zabieg.