Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

LIFTERA

LIFTERA – Innowacyjna technologia HIFU
Lifting Liftera to nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący okolice twarzy, szyi. Jest to również pierwszy zabieg, wykorzystujący oryginalną Technologię Dyfuzji Termicznej (TDT™), czyli technologii przeciwstarzeniowej, która przyspiesza przebudowę kolagenu, poprzez silne podgrzewanie włókien kolagenowych na określonej głębokości. Wykorzystuje skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (HIFU) z szybkością 10 Hz, które nie uszkadzają warstwy powierzchniowej skóry.

Wyróżnikiem urządzenia jest precyzyjna moc szczytowa. Liftera generuje stabilną moc szczytową, osiągając skuteczne oddziaływanie w tkance dzięki energii cieplnej, zachowując komfort podczas zabiegu dla Pacjenta. Istotny jest również aplikator zapewniający minimalną powierzchnię kontaktu. Powierzchnia styku aplikatora Liftera ma promień 8 mm. Promień ten może docierać do nierównych części skóry twarzy, zapewniając najlepsze środowisko dla zabiegu.

W zakresie liftingu i modelowania twarzy warstwa skóry i warstwa SMAS, które są celem zabiegu, poddane są działaniu energii cieplnej, przy wykorzystaniu dwóch efektów: techniki mikro-ogniskowania i dyfuzji, aby równomiernie dostarczyć efekt termiczny, do wszystkich warstw skóry. Z kolei podczas ujędrniania i konturowania ciała Technologia TDT™ (Thermal Diffusion Treatment) służy do efektywnego skupiania dyfuzji energii cieplnej, na trzech głębokościach tłuszczowej tkanki podskórnej. Tkanka tłuszczowa jest redukowana, pod wpływem energii termalnej oraz absorbowana przez dużą ilość makrofagów.

Dzięki tej wyjątkowej technologii można efektywnie uzyskać różne rodzaje energii cieplnej w skórze, co znajduje skuteczne zastosowanie w zabiegach wzmacniających skórę, takich jak: lifting twarzy, napięcie skóry, modelowanie i kształtowanie sylwetki. W przeciwieństwie do tradycyjnych technik liftingujących, lifting Liftera jest znacznie mniej bolesny dla Pacjenta i co ważne – przynosi natychmiastowe efekty, zaraz po jego wykonaniu. Finalne rezultaty widoczne są w ciągu 2 miesięcy, od wykonania zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA:
• stan zapalny i zmiany skórne w obszarze wykonywania zabiegu
• opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu
• ciąża
• choroba nowotworowa

Zapraszamy Państwa do VIVA DERM w Warszawie na nowoczesny lifting HIFU.