Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

Filozofia

VIVA DERM istnieje od ponad 25-ciu lat. Założycielką i właścicielką jest dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska, która stworzyła to miejsce z potrzeby piękna i estetyki, a także z marzenia by w Polsce zaczęła się rozwijać, nieistniejąca tu wtedy jeszcze, estetyka lekarska. Dr Cyrańska od dziecka marzyła o zawodzie lekarza, bardzo świadomie wybrała studia medyczne i specjalizację z dermatologii. Całą swoją karierę lekarską poświęciła rozwojowi medycyny estetycznej, również poza granicami naszego kraju.

Swoim doświadczeniem dzieli się w VIVA DERM, gdzie zaprasza do współpracy lekarzy o różnorodnych specjalizacjach. Dziś działania anti-aging wychodzą poza estetykę twarzy i ciała. Dermatolodzy, kosmetolodzy a także endokrynolodzy, ginekolodzy i urolodzy dbają o to by cały organizm pacjenta utrzymać jak najdłużej w młodości i sprawności. Naszym celem jest przywrócenie i utrzymanie równowagi pomiędzy oczekiwaniami psychiki a możliwościami naszego ciała. Specjaliści VIVA DERM nieustannie się dokształcają i poszerzają wiedzę, będąc jednocześnie na bieżąco z trendami i nowościami w medycynie i estetyce lekarskiej.

„Do naszej oferty wybieramy tylko te zabiegi, które są skuteczne. Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie skomponować indywidualną, dającą możliwie najlepsze efekty, terapię slow age. Zapraszam Państwa serdecznie do VIVA DERM”

Barbara Walkiewicz – Cyrańska