Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

dr n farm., lek. Wanda Gajzlerska-Majewska

specjalista położnictwa i ginekologii, medycyna estetyczna, ginekologia estetyczna

Lekarz specjalista położnictwa i ginekologii.
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunkach lekarskim i farmaceutycznym. Posiada stopień doktora nauk farmaceutycznych.
Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz liczne szkolenia z ginekologii estetycznej.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy.

Posiada Certyfikat Umiejętności Kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy – European Federation for Colposcopy. Ukończyła szkolenie w ramach projektu KOLPOSKOPIA 2020  i posiada tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty Zabiegowego Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy. Posiada również certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Specjalizuje się w badaniach profilaktycznych z zakresu ginekologii, leczeniu schorzeń ginekologicznych, prowadzeniu ciąży, zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej i laseroterapii.