Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

dr Edyta Adamczyk Kutera

Lekarz stomatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Ukończyła Akademię Medyczną na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti Aging, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Była wykładowcą na Światowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej w Rzymie, Kapsztadzie, Miami, Warszawie. Wzięła udział, jako wykładowca, w Konferencji Psychiatria w pytaniach i odpowiedziach. Prowadziła warsztaty dla lekarzy na temat roli zaburzeń bariery jelitowej i dysbiozy w etiologii chorób.
Prowadzi szkolenia z medycyny estetycznej, współpracuje z Podyplomową Szkołą Medycyny Estetycznej.
Należy do komitetu naukowego i prowadzi wykłady w ramach Kursu Medycyny Przeciwstarzeniowej organizowanego przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.
Odbyła staż u prof. Mene w Rio de Janeiro. Była uczestnikiem konferencji naukowej zorganizowanej przez prof. Valtera Longo w Instytucie Długowieczności na Uniwersytecie Kalifornijskim.
Zajmuje się medycyną funkcjonalną i oceną wieku biologicznego. Za pomocą nowoczesnych metod diagnostycznych szuka korelacji pomiędzy mikrobiotą, stanem funkcjonalnym bariery jelitowej a kondycją układu immunologicznego, stanem zdrowia i tempem starzenia.

W medycynie estetycznej specjalizuje się w zabiegach:

w terapii btx dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych i przyrosłych mięśni żwaczy,
w regeneracji skóry i błon śluzowych iPRF i wypełniaczami biostymulatorami.