Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska

dermatolog, kosmetolog

Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska – jedna z najbardziej znanych i cenionych lekarzy dermatologów estetycznych i medycyny anti-aging w Polsce. Inicjatorka rozwoju dermatologii estetycznej w naszym kraju i w Europie. Inicjatorka i założycielka Off Label expert- zespołu lekarzy pasjonatów, mający na celu dzielenie się doświadczeniem, doskonaleniem  praktyki lekarskiej, nieustannym podnoszeniem kwalifikacji . Doktor Cyrańska jest również kierownikiem studiów podyplomowych „Akademia Medycyny Estetycznej i Biznesu” w Akademii Leona Koźmińskiego i twórcą programu naukowego.

W 1991 roku założyła Gabinet Medycyny Estetycznej VIVA-DERM, którego jest właścicielką. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i profesjonalizmowi kreuje i wprowadza na polski rynek zabiegi, metody oraz techniki gwarantujące bezpieczeństwo, efekt i zadowolenie pacjentów.

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz podyplomowych studiów z zakresu kosmetologii.

Założycielka SLDE w Polsce, kreatorka Fundacji Medycyny Anti-Aging, animatorka wydarzeń z dziedziny medycyny w Polsce m.in. przewodnicząca Rad Naukowych i organizatorka dwudziestu jeden Międzynarodowych Kongresów Dermatologów Estetycznych i Medycyny Anti-Aging. Pełniła funkcję prezydenta Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii Dermatologii Estetycznej (ESCAD). Jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Wydawca czasopisma naukowego „Medycyna Funkcjonalna i Estetyka Lekarska”.

Traktuje swoją pracę entuzjastycznie i z pasją. Swoje umiejętności doskonaliła na świecie m.in. w Los Angeles, Paryżu, Barcelonie, Frankfurcie i Stambule.

W medycynie estetycznej specjalizuje się w zabiegach:

technikach naprawczych skóry i przeciwdziałających starzeniu, które z pasją opracowuje. Specjalizuje się w indywidualnych programach terapeutycznych uwzględniających endogenne i egzogenne uwarunkowania starzenia. Jest mistrzynią w zakresie zabiegów z użyciem „igły”, kaniuli, nitek.