Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska

dermatolog, kosmetolog

Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska – jedna z najbardziej znanych i cenionych lekarzy dermatologów estetycznych i medycyny anti-aging w Polsce. Inicjatorka rozwoju dermatologii estetycznej w naszym kraju i w Europie.

Jak mówi, estetyka ciała, skóry, była dla niej zawsze ogromnie ważna. Jako dziecko, wiedziała już, że chce być lekarzem. Bardzo świadomie wybrała specjalizację z dermatologii i skończyła studia kosmetologiczne.

W 1991 roku założyła klinikę VIVA-DERM, której jest właścicielką. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i profesjonalizmowi kreuje i wprowadza na polski rynek zabiegi, metody oraz techniki gwarantujące bezpieczeństwo, efekt i zadowolenie pacjentów.

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz podyplomowych studiów z zakresu kosmetologii. Założycielka Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które od początku istnienia wyznaczało kierunki rozwoju dermatologii estetycznej w Polsce. Pełniła funkcję wiceprezydenta Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii Dermatologii Estetycznej (ESCAD). Czuła się zaszczycona powierzeniem jej tej funkcji. Jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Była współzałożycielką Fundacji Medycy Anti-Aging, która stworzyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia Anti-Aging. Współopracowała 2-letni program kształcenia z zakresu estetyki lekarskiej oraz medycyny anti-aging skierowany do lekarzy. Współopracowuje także szkolenia z ginekologii plastycznej.

Jest autorką licznych artykułów z zakresu estetyki lekarskiej. Wykłada na krajowych i międzynarodowych kongresach. Jest animatorką największych wydarzeń estetyki lekarskiej w Polsce.

Traktuje swoją pracę entuzjastycznie i z pasją. Swoje umiejętności doskonaliła na świecie m.in. w Los Angeles, Paryżu, Barcelonie, Frankfurcie i Stambule.

W medycynie estetycznej specjalizuje się w zabiegach:

technikach naprawczych skóry i przeciwdziałających starzeniu, które z pasją opracowuje. Specjalizuje się także w indywidualnych programach terapeutycznych. Jest mistrzynią w zakresie zabiegów z użyciem „igły”, kaniuli, nitek.