Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

DERMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

W Viva Derm wierzymy, że przywrócenie i utrzymanie równowagi pomiędzy oczekiwaniami psychiki, a możliwościami ciała jest kluczem do jak najdłuższego utrzymania młodości i sprawności witalnej. Jedną z dróg prowadzących do uzyskania powyższego efektu są zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. W szerokiej ofercie Viva Derm znajdziesz szereg różnego typu zabiegów, w tym m.in.:

Usuwanie przebarwień – skuteczna redukcja przebarwień to problem, który niejednokrotnie stanowi duże wyzwanie. W Viva Derm oferujemy pacjentom kilka metod leczenia, dzięki czemu przebarwienia usuwane są w sposób skuteczny i pewny.

Usuwanie znamion – znamiona to problem skórny, którego nie należy bagatelizować. Pozornie niewinnie wyglądająca zmiana skórna, może prowadzić do rozwinięcia poważnych chorób. Dlatego zachęcamy do okresowej kontroli skóry przeprowadzanej przez naszego lekarza dermatologa oraz usunięcia niebezpiecznych znamion.

Ultraformer III – jędrna skóra twarzy, szyi i ciała? Teraz to możliwe! Ultraformer III to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, które wykorzystuje technologię ultradźwięków  HIFU – High Intensity Focused Ultrasound – skutkiem czego zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je tym samym do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu.