REWOLUCYJNY FOTEL NA POPRAWĘ ŻYCIA SEKSUALNEGO. POZNAJ ZABIEG EMSELLA

Jak poprawić jakość współżycia i zwiększyć doznania seksualne? Trzeba zadbać o dobrą kondycję mięśni dna miednicy, nazywanych również mięśniami Kegla. Żeby je wyćwiczyć, wystarczy... usiąść na fotelu Emsella. To rewolucyjne urządzenie, które wykonuje trening za nas. Teraz każda kobieta może wyćwiczyć te mięśnie i cieszyć się lepszym życiem seksualnym. 

Emsella emituje fale elektromagnetyczne HIFEM, które powodują skurcze mięśni Kegla bez naszego udziału. Urządzenie automatycznie je ćwiczy. Trening jest tak samo skuteczny niezależnie od wieku pacjentki, czy jej tuszy. Lekarze polecają go każdej kobiecie. Już po jednym zabiegu poczuje różnicę podczas seksu.

Skorzystanie z fotela poleca się także paniom po porodzie, których mięśnie dna miednicy są rozciągnięte, co wiąże się z pogorszeniem doznań w czasie współżycia.btl emsella miesnie kegla nietrzymanie moczu poprawa zycia seksualnego 02

 

Mocniejsze mięśnie Kegla w 28 minut

Zabieg jest bezbolesny i trwa dokładnie 28 minut. Pacjent nie musi się rozbierać. Siada na fotelu w odpowiedniej pozycji i rozpoczyna się trening. Czuć mrowienie i skurcze mięśni Kegla – w trakcie jednej sesji, Emsella wywołuje ich aż 11 tysięcy.

„Jako instruktor wymagam od kobiet podczas ćwiczeń napinania mięśni dna miednicy. Większość osób przychodzących do mnie na zajęcia z pilatesu nie wie, jak je napinać, nie do końca też orientuje się, gdzie one są" – mówi instruktorka fitness, trenerka personalna Martyna Rapp. „Niestety nie można sprawdzić, czy podczas zajęć napinane są właściwe mięśnie, bo to indywidualne odczucie każdej osoby. Wypróbowałam ten fotel i faktycznie nie ma możliwości, aby po zabiegu kobieta nie poczuła swoich mięśni Kegla. Nawet jeśli przed skorzystaniem z Emselli nie potrafiliśmy ich napinać, to po zejściu z fotela otwierają się przed nami nowe doznania. Jest pół godziny po zabiegu, a ja cały czas czuję te mięśnie. Polecam kobietom w każdym wieku zarówno ćwiczącym, jak i tym, które nie chodzą na zajęcia fitness”.

Klinika Viva-derm jako jedyna w Warszawie ma w ofercie zabieg Emsella!btl emsella miesnie kegla nietrzymanie moczu poprawa zycia seksualnego 03

btl emsella miesnie kegla nietrzymanie moczu poprawa zycia seksualnego 04

 Emsella, idealny prezent

"Każdy mężczyzna powinien zainwestować i wykupić taki zabieg dla swojej, żony, partnerki, dziewczyny. To będą dobrze wydane pieniądze" – podsumowuje szefowa kliniki Viva-derm, dermatolog Barbara Walkiewicz-Cyrańska.

Viva-derm zaprasza na Emsellę w promocyjnej cenie.btl emsella miesnie kegla nietrzymanie moczu poprawa zycia seksualnego 06