Plexr

Wypoczęte i szeroko otwarte oczy dzięki skutecznej i nieinwazyjnej plazmie PLEXR

Niedawno do naszej kliniki zgłosiła się pani Dagmara, której przeszkadzały opadające powieki. Pacjentkę irytowało złudzenie ciągle zmęczonych oczu, a także częste ograniczenia pola widzenia. Pod koniec lutego pani Dagmara zdecydowała się na zabieg PLEXR w Viva-Derm.

FullSizeRender

IMG 5054

Plazmowa korekcja opadających powiek urządzeniem PLEXR od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem na terenie całej Europy. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta. Dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, powieka unosi się i „otwiera oko”. Może być on stosowany w przypadku górnej, jak i dolnej powieki.

IMG 0415

PLEXR to niezwykle innowacyjny zabieg, ponadto stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych rozwiązań, takich jak chirurgiczna blefaroplastyka powiek. Zabieg PLEXR wyróżnia bezpieczeństwo, efektowne rezultaty, a także stosunkowo krótki czas rekonwalescencji w porównaniu do innych metod.

Na razie Dagmara ma za sobą jeden zabieg i, jak twierdzi, jest bardzo pozytywnie zaskoczona widocznym efektem. – Spodziewałam się większego bólu i nie byłam przygotowana na tak fantastyczny rezultat – podkreśla Dagmara. Obrzęk utrzymywał się około 4–5 dni, lekka opuchlizna była widoczna przez około tydzień, rany (strupki) bardzo sprawnie się zagoiły. Bolące powieki spryskiwałam wodą termalną, co również okazało się pomocne w procesie gojenia – dodaje.

IMG 5963

Pacjentka twierdzi, że różnica, jaką widzi w porównaniu do stanu swoich powiek sprzed zabiegum jest kolosalna – oko „podniosło się”, a spojrzenie rozświetliło. – Jeżeli po pierwszej sesji widać już tak dobre rezultaty, to nie mogę się doczekać, jak będę wyglądać po trzecim zabiegu – dodaje uśmiechnięta pacjentka. Na kolejny zdecyduje się już w kwietniu, po wskazanych przez specjalistę kosmetolog Agnieszkę Maj z Viva-Derm około dwóch miesiącach przerwy przeznaczonych na regenerację naskórka. Co ciekawe – efekty po ostatnim zabiegu mogą się utrzymywać nawet przez 5–6 lat!

Po zabiegu samoocena pacjenki znacznie wzrosła – skończyły się problemy z ograniczeniami w makijażu polegającymi np. na trudnościach w malowaniu kresek na górnej powiece. Poczucie dyskomfortu oraz zwisająca skóra powiek to także przeszłość!