Odmładzająca i rozjaśniająca moc Retix-C najlepsza na jesienne zmęczenie

Retix-C Retix-C

Jak odmłodzić cerę i dodać skórze blasku jesienią, by już jeden zabieg rozjaśnił zmęczoną twarz? Pani Marzena zdecydowała się na zabieg Retix-C, który łączy w sobie funkcje odmładzające i rozjaśniające i należy do najprzyjemniejszych i najskuteczniejszych przywracających witalność zabiegów w Viva-Derm.

Retix C2

Zabieg Retix-C dla skóry zmęczonej i pozbawionej blasku

Pani Marzena marzyła o skórze napiętej, jędrnej, rozjaśnionej. Ma cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T, z nielicznymi przebarwieniami. Retix-C to terapia profesjonalna z wykorzystaniem serum i maski. Zabieg ten ma na celu nadać jej skórze blask dzięki 4% retinolowi oraz odmłodzić poprzez zawartość 8% witaminy C oraz 30% antyoksydantów. Nawet jego pojedyncze wykonanie daje spektakularne efekty, bowiem zawiera wysoko skoncentrowane składniki aktywne.

Retix C3

Jak wygląda zabieg Retix-C?

Zabieg trwał w salonie około kwadransa: pierw nałożyłam ampułkę z witaminą C, a następnie maseczkę, z którą pani Marzena wróciła do domu i trzymała ją na twarzy 8 godzin. Po tym czasie maseczkę należy zmyć, a w skórę wmasować krem nawilżający. Zabieg nie jest nieprzyjemny ani tym bardziej bolesny. – Odczuwałam bardzo przyjemny, taki lekki masaż i delikatne, przyjemne ciepło – mówi Pani Marzena, która zastosowała się do instrukcji.

Po zmyciu maski i wklepaniu kremu trzeba uważnie obserwować skórę, która po trzech dniach zaczyna się płatowo złuszczać. Konieczne jest nawilżenie (tu polecam silnie skoncentrowane kremy oraz wodę termalną). Cera nabiera blasku, jest gładka, jędrna, napięta. Terapia polega na aktywnej regeneracji skóry, stąd mowa o spektakularnych efektach. – Skóra jest napięta, o wiele gładsza. Po 3 dniach od zabiegu zaczęła się złuszczać, musiałam silnie ją nawilżać. Jestem bardzo zadowolona, bo kolejny dzień mija, a skóra jest w świetnym stanie. Jest gładka, przyjemna pod palcami – dodaje zadowolona pani Marzena.

Retix C4

Retix-C dla każdego i najlepiej jesienią

Terapia działa przeciwstarzeniowo, skóra jest widocznie odmłodzona, znikają zaskórniki, przebarwienia pozapalne, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Zabieg Retix-C szczególnie polecam osobom z wyraźnie szarą, zmęczoną cerą, a także łojotokową i problematyczną, niezależnie od wieku. Warto pamiętać o koniecznej ochronie przeciwsłonecznej z wysokim faktorem po zabiegu oraz niestosowaniu kosmetyków peelingujących i innych niż nawilżające i regenerujące, bo mogą silnie podrażnić skórę. Przed zabiegiem nie należy nakładać na cerę samoopalaczy i kosmetyków barwiących skórę oraz powstrzymać się przed depilacją woskiem i laseroterapią.

Retix C5

Agnieszka Maj, Viva-Derm