dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska

dermatolog, kosmetolog

Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska – jedna z najbardziej znanych i cenionych lekarzy dermatologów estetycznych i medycyny anti-aging w Polsce, inicjatorka rozwoju dermatologii estetycznej w naszym kraju i w Europie.

W 1991 roku założyła klinikę VIVA-DERM, której jest właścicielką. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, profesjonalizmowi kreuje i wprowadza na polski rynek zabiegi, metody oraz techniki gwarantujące bezpieczeństwo, efekt i zadowolenie pacjentów.

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz podyplomowych studiów z zakresu kosmetologii. Założycielka i prezes Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które wyznacza kierunki rozwoju dermatologii estetycznej w Polsce. Pełniła funkcję wiceprezydenta Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD), członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Współzałożycielka i prezes Fundacji Medycy Anti-Aging, które stworzyło Międzynarodowe Centrum Kształcenia Anti-Aging. Współopracowała dla lekarzy 2-letni program kształcenia z zakresu estetyki lekarskiej oraz medycyny anti-aging. Współopracowuje szkolenia z zakresu ginekologii plastycznej.

Autorka licznych artykułów z zakresu estetyki lekarskiej. Wykłada na krajowych i międzynarodowych kongresach. Jest animatorką największych wydarzeń estetyki lekarskiej w Polsce, przede wszystkim od 18 lat organizuje największy w środowisku lekarskim Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Medycyny Anti-Agnig.

Swoje umiejętności doskonaliła na świecie m.in. w Los Angeles, Paryżu, Barcelonie, Frankfurcie i Stambule.

Opracowała własne techniki naprawcze skóry i przeciwdziałające procesom starzenia. Specjalizuje się w indywidualnych programach terapeutycznych. Jest mistrzem w zakresie zabiegów z użyciem „igły”, kaniuli, nitek.