Medycyna estetyczna Warszawa – VIVA DERM

BADANIA

Liczne problemy na tle zdrowotnym, z jakimi zmagają się nasi pacjenci wymagają przeprowadzenia kompleksowych badań. Jedynie wyniki, otrzymane drogą specjalistycznego badania dają podstawę do podjęcia skutecznego leczenia. W Viva Derm przeprowadzamy badania takie, jak m.in.:

Dermatoskopia komputerowa – stanowi rodzaj bezinwazyjnego badania skóry. Badanie należy przeprowadzić w momencie pojawienia się na skórze zmian, takich jak pieprzyki czy przebarwienia. Dzięki dermatoskopii komputerowej lekarz jest w stanie ocenić charakter powstałej zmiany i w porę wykryć pojawiający się problem zdrowotny.

Trichoskopia – to najstarsza i zarazem najskuteczniejsza metoda badania stanu włosów oraz mechanizmu i przyczyny łysienia. Trichoskopia umożliwia wykrycie przyczyny wypadania włosów, a tym samym dobór najwłaściwszej metody leczenia.

Nietolerancja pokarmowa – czy wiesz, że objawy takie jak bóle brzucha, migreny, ciągłe zmęczenie czy sucha skóra mogą być spowodowane codzienną dietą? Jak to możliwe? Otóż to właśnie nietolerancja pokarmowa może wywołać przewlekły stan zapalny, który w znacznym stopniu wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Poza tym wykonanie opisywanego badania wskazane jest w przypadku dolegliwości takich, jak m.in. choroby skórne, bóle brzucha, zaparcia, zespół jelita nadwrażliwego, wahania nastrojów, stany lękowe, ciągłe zmęczenie, kłopoty z koncentracją, zaburzenia snu, częste nieżyty górnych dróg oddechowych, choroby reumatyczne, migreny, bóle kręgosłupa, cukrzyca typu II, otyłość czy też cellulit.