ultraformer 02Urządzenie służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała, które wykorzystuje technologię ultradźwięków  HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji  i wytworzenia nowego kolagenu. Ultradźwięki znalazły szerokie zastosowanie w medycynie dzięki swoim właściwościom diagnostycznym oraz terapeutycznym

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Polega na przyłożeniu do skóry pacjenta  specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie (1,5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm; 6,0 mm; 9,0 mm).

ultraformer 03

Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia, jednak w zależności od wrażliwości skóry może być zastosowane znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok. Serdecznie zapraszamy Ultraformer III Warszawa Viva Derm ul. Puławska 403.

 ultraformer 04

 ultraformer 05

OBSZARY PODDANE ZABIEGOM

TWARZ

ultraformer 06

CIAŁO

 ultraformer 07

ultraformer 08

ultraformer 09

EFEKTY

Jeden zabieg wystarcza, aby osiągnąć zadowalające i długotrwałe rezultaty. Stopniowa poprawa jędrności skóry następuje po upływie ok. 2 miesięcy i utrzymuje się minimum 2 lata. Zapraszamy Ultraformer III Warszawa Viva Derm ul. Puławska 403.


PRZECIWSKAZANIA:

  •  ciąża
  •  nowotwór
  •  stan zapalny/zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu
  •  opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu


ZDJĘCIA „PRZED I PO” ZABIEGU

ultraformer 10

ultraformer 11