LASER PICOSEKUNDOWY

 

kropka green   CO TO JEST ENLIGHTEN?

To pierwsza wielozadaniowa platforma laserowa o wielu długościach fal oraz piko- i nanosekundowych impulsach.

Enlighten™ zrewolucjonizował podejście do usuwania niechcianych tatuaży, a teraz rewolucjonizuje rewitalizację skóry i leczenie zmian barwnikowych. Dzięki najszerszemu zakresowi parametrów leczenia Enlighten™ jest bezpieczną dla wszystkich typów skóry pikosekundową platformą najwyższej jakości.

W rezultacie ma bardzo szeroki zakres działania:

  • usuwanie zmian barwnikowych, plam posłonecznych
  • głęboka rewitalizacja skóry
  • usuwanie blizn
  • usuwanie niepożądanych tatuaży

laser pikosekundowy1

 

kropka green CO TO JEST ZABIEG PICO GENESIS?

PICO Genesis jest rewolucyjnym zabiegiem pozwalającym na jednoczasowe usuwanie przebarwień, plam słonecznych – melazmy – i głęboką rewitalizację skóry.

Delikatnie – Przewidywalnie  Szybko

Zabieg PICO Genesis by Enlighten™ sprawia, że skóra staje się rozświetlona i jaśniejsza. Leczenie wymaga serii dwóch do trzech zabiegów. Jest przełomową technologią łączenia wiązki laserowej i fali akustycznej w pikosekundach. Dodatkowo zabiegi są niebolesne i krótkie. Nie wymagają rekonwalescencji. Można powrócić niemal natychmiast do aktywności zawodowej.

kropka green JAK DZIAŁA PICO GENESIS?

Skóra każdego człowieka zawiera substancję zwaną melaniną. To właśnie ona daje nam kolor skóry. Kiedy melanina występuje na zbyt wysokim poziomie, może powodować brązowe plamy i nierównomierny odcień skóry.

PICO Genesis wykorzystuje światło laserowe w celu wybiórczego rozbicia niepożądanego pigmentu i przebudowania górnej warstwy skóry, aby przywrócić równowagę + świeżość + promienność skóry.

kropka green   ILE SESJI JEST WYMAGANYCH?

Zaleca się serię dwóch lub trzech zabiegów PICO Genesis, aby osiągnąć optymalny wynik. W późniejszym czasie sugerowane są pojedyncze zabiegi podtrzymujące dla utrwalenia efektów i utrzymania ich jak najdłużej, jednak dotyczy to głównie przebarwień. Lekarz określi indywidualny plan leczenia podczas konsultacji.

kropka green JAKIE OBSZARY MOGĄ ZOSTAĆ PODDANE TERAPI PICO GENESIS BY ENLIGHTEN?

Całe ciało ze szczególnym uwzględnieniem twarzy, szyi, dłoni i dekoltu, gdzie widoczne oznaki uszkodzenia słonecznego i nadmierna pigmentacja pojawiają się najczęściej.

kropka green JAKIE ODCZUCIA TOWARZYSZĄ ZABIEGOWI PICO GENESIS?

Przed leczeniem lekarz oczyszcza obszar zabiegowy. Kiedy uruchomiona zostanie energia laserowa, poczujesz uczucie lekkiego mrowienia. Większość pacjentów nie odczuwa żadnych przykrych dolegliwości.

Po zabiegu należy stosować kremy z filtrem, ale nie ma konieczność nadmiernego unikania światła słonecznego, stąd zabieg można przeprowadzać nawet latem.

kropka green JAKIE SĄ MOŻLIWE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE?

Większość pacjentów ma łagodne zaczerwienienie i obrzęk natychmiast po zabiegu. Te efekty uboczne są tymczasowe i zazwyczaj ustępują w ciągu kilku godzin. W ciągu kilku kolejnych dni poddane leczeniu przebarwienia i piegi będą stawały się ciemniejsze. Następnie będą zanikały, odkrywając nową, świetlistą skórę.

kropka green CZY ISTNIEJE POTRZEBA REKONWALESCENCJI W ZWIĄZKU Z LECZENIEM?

Nie ma potrzeby rekonwalescencji. W ciągu kilku godzin po zabiegu mogą wystąpić łagodne zaczerwienienie i obrzęk, jednak można powrócić do aktywności zawodowej bezpośrednio po zabiegu.

 laser pikosekundowy2

Pico Genesis by Enlighten™ jest terapią rewitalizującą skórę, która jest łagodna i skuteczna dla wszystkich rodzajów skóry.

Zabieg PICO Genesis by Enlighten™ jest możliwy dzięki jednoczasowemu zastosowaniu dwóch długości fali 532 i 1064 fali w nano- i pikosekundach w wielozadaniowej platformie laserowej. Platforma Enlighten™ ma również końcówkę frakcyjną, co zwiększa głębokość działania, a tym samym zwiększa efekty zabiegu. Rewitalizacja skóry jest głęboka i trwała.

Enlighten™ zrewolucjonizował paradygmat leczenia niepożądanych tatuaży, blizn i rewolucjonizuje kondycjonowanie skóry i leczenie zmian pigmentowych. Dzięki szerokiemu zakresowi parametrów leczenia jest najlepszą pikosekundową platformą, bezpieczną dla wszystkich typów skóry.

Procedura PICO Genesis przesuwa „laseroterapię” do XXI wieku, dając niezwykle spektakularne efekty dla pacjenta przy braku działań niepożądanych oraz szybki i bezpieczny przebieg zabiegu.